>  Novinky

RM Gastro 8-krát na HOST Miláno

Spoločnosť RM Gastro sa v dňoch 19. – 24. októbra zúčastnila už po ôsmy krát na veletrhu HOST v Miláne. Každé dva roky tu firmy z gastronomických výrobných odborov a sektorov služieb ponúkajú návštevníkom z celého sveta svoje produkty. Rok 2017 bol pre organizátorov rokom rekordným a sme radi, že sme sa ako technologická firma mohli tohoto ročníka zúčastniť a podielať sa na tomto úspechu.

Rovnako, ako sa vyvíja segment gastrozariadení a ponuka RM Gastro, tak sa dynamicky premieňa aj prezentácia našej expozície. Hlavná pozornosť bola venovaná predstaveniu jednotlivých liniek značiek RM a REDFOX, ktoré boli doplnené našimi tradičnými produktami v podobe snackových zariadení a ďalším vybraným portfóliom. Toto všetko bylo vystavené na skoro 200 m2 výstavnej plochy stánku.

Zaznamenali jsme zájuem o všetky vystavené linky. V rámci linky RM 700 bol vystavený tálový sporák s konvekčnou rúrou, grilovacia platňa, päťdesiatlitrový kotol, sklopné panvice a tiež indukčná varná doska a indukčný WOK.

Na opačnej strane stánku boli vystavené linky značky REDFOX. V linke REDFOX 600 bola vystavená elektrická rúra, plynový sporák, grilovacia platňa a trojfázová trinásťlitrová fritéza. Linka bola doplnená o lávový a vodný gril. Najväčšia linka REDFOX 900 bola zostavená zo sklopnej panvice, kotla s autoklávom a nepriamym ohrevom. Súčasťou linky bol tiež varič cestovín, fritéza, grilovacia platňa a sporák s rúrou.

V priebehu piatich výstavných dní navštívilo stánok veľa obchodných partnerov z rôznych krajín sveta, zo stávajúcich ale aj z potenciálnych trhov, ako sú štáty Severnej Afriky, alebo ďalšie štáty z oblasti Blízkeho Východu a Juhovýchodnej Ázie. „My v RM Gastro sa snažíme o súlad funkčnosti, kvality, spoľahlivosti, dizajnu a ceny našich produktov. Záujem návštevníkov dokazuje, že sa nám tento cieľ darí napĺňať. Už viac ako 20 rokov sme spoľahlivým partnerom pre našich obchodných partnerov“, - bezprostredne sa podelil o svoje dojmy riaditeľ mezinárodného obchodu Sanjin Bećirbaršić.

Jubilejného 40. ročníka veletrhu HOST sa zúčastnilo 187 602 návštevníkov zo 177 krajín sveta, čo je oproti predchádzajúcemu ročníku nárast návštevnosti takmer o štvrtinu (24,3 %). Návštevníci si mohli prezrieť 14 pavilónov a zavítať na stánky 2 165 vystavujúcich z 52 krajín sveta. Okrem tradičných krajín tu mali svoje zastúpenie aj firmy z menej obvyklých oblastí ako je Austrália, Kambodža alebo Polynézia.

RM Gastro 8-krát na HOSTu
RM Gastro 8-krát na HOSTu
RM Gastro 8-krát na HOSTu
RM Gastro 8-krát na HOSTu
RM Gastro 8-krát na HOSTu