>  O spoločnosti

O spoločnosti

Sme RM Gastro. Európsky tvorca profesionálnych gastrozariadení.

Opierame sa o rozsiahle skúsenosti získané v priebehu 20 rokov pôsobenia na trhu, o šikovnosť našich zamestnancov, o vlastné vývojové a výrobné zázemie a hlavne o partnerský vzťah s dodávateľmi, obchodnými partnermi a zákazníkmi. Len vďaka tomu môžeme ponúknuť špičkové technológie, precízne spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčný servis. Vždy prinášame premyslené riešenia na kľúč a prvotriednu starostlivosť, ktorú zariaďovanie profesionálnej kuchyne vyžaduje.

Na naše produkty sa môžu spoľahnúť kuchári vo všetkých typoch kuchynských prevádzok – od rýchlého občerstvenia, cez pizzerie, bary, kaviarne, cukrárne, reštaurácie, hotely, závodné a školské jedálny, až po výrobne jedál.

Naša ponuka pre zákazníkov

rm
redfox

Pod značkami RM a REDFOX ponúkame ucelený sortiment produktov a technológií používaných v gastronomických prevádzkach po celom svete. Zákazník sa môže spoľahnúť na naše profesionálne služby a komplexné riešenia kuchynských prevádzok. V spolupráci s našími obchodnými partnermi ponúkame presne to, čo naši zákazníci potrebujú.

Produkty a technológie

Zákaznícke služby a riešenia

Naša výroba

Za špičkovú kvalitu, nadštandardné spracovanie a vysokú úžitkovú a estetickú hodnotu našich kuchýň sa môžeme zaručiť len vďaka tomu, že ju sami navrhujeme a vyrábame. Zázemie nám k tomu poskytuje náš závod rozvíjajúci sa od roku 1998 vo Veselí nad Lužnicí (CZ):

rm budova
rm hala

rm hala
vyroba

Kde nás nájdete

Naše produkty a riešenia používajú spokojný zákazníci vo viac ako 50-tich krajinách sveta. Starostlivosť o zákazníkov na domácich trhoch zaisťuje prevádzka v Novom Meste nad Váhom. O zákazníkov na mezinárodných trhoch sa stará v spolupráci s obchodnými partnermi predajný tím pre medzinárodne trhy vo Veselí nad Lužnicí (CZ).

kde nas najdete

Prečo si vybrať práve nás?