>  Novinky  >  Nová linka REDFOX 700

Nová linka REDFOX 700

Predstavujeme vám nové praktické riešenie pre vašu profesionálnu kuchyňu. Predstavujeme novú linku REDFOX 700!

Linka je technologicky vyspelým a profesionálnym riešením, ktoré celkovo spĺňa štandartné požiadavky na technické a funkčné parametre a užívateľský komfort. Zákazník získava výkonnú technológiu, napriek tomu, aby musel vynaložiť enormné náklady. REDFOX 700 je ideálnym riešením pre hotelové kuchyne a reštaurácie, bary a bistrá, malé kaviarne a samoobslužné reštaurácie s kapacitou denného objemu do 300 porcií jedál.

Horné dosky dielčích modulov linky REDFOX 700 sú navrhnuté a vyrábané z nerezové oceli AISI 304 o hrúbke 1,2 mm. Pri vývoji linky REDFOX 700 boly použité nové komponenty a technológie vrátane výkonných horákov, ktoré varenie zefektívňujú. Zárukou bezpečného pracovného prostredia je certifikácia krytia ovládacích prvkov pred vniknutím tekutín na úrovni IPX4.

Modulárny systém, ktorý ponúka dielčie moduly o šírke 400, 800 a 1200 mm, je variabilným riešením, ktoré vám umožňuje zostaviť si linku podľa vlastných požadaviek a kapacitných možností. Spojenie modulov do celistvej linky je možné vďaka nerezovej lamele, ktorá zaistí dokonalé utesnenie a tiež dodržanie hygienických štandartov. Pre jednoduchú inštaláciu sú všetky prípojné prvky umiestnené na zadnej strane modulov. Linku REDFOX 700 môžete umiestniť nielen v rade pozdĺž steny, ale tiež do centrálneho bloku. V prípade centrálneho bloku je možná kombinácia s linkou REDFOX 900.

Nová linka REDFOX 700
Nová linka REDFOX 700
Nová linka REDFOX 700